Zajímavý počítač

Zajímavý počítač

By 0 Comment 24. 11. 2021

O webové stránky jsem se začala zajímat na konci školního roku. Bylo to v deváté třídě a musím říct, že počítač, informatika a webové stránky a další počítačové věci mě strašně zajímaly. Poslední dva roky, nevím, proč to začalo, ale bylo to pro mě velmi fajn. Nicméně ale to bylo pro mě velké plus. Věděla jsem, že alespoň půjdu na nějakou školu, kde se hlavně zajímají lidé o počítače. A měla jsem štěstí, že tato škola informatiky byla jenom ve vedlejším městě. Bylo to jenom takové malé město, kousek od mého města, takže bylo skvělé, že jsem tam během patnáct minut byla autobusem. Byla jsem ráda že nemusím ani brzy vstávat na autobus. Nicméně jsem taky ale chodila do kroužku, který se věnoval informatice.

I děti zajímá počítač.

Tam jsem se taky naučila vyrábět webové stránky. Musím říct, že mi to hned od začátku šlo mě to moc bavilo.  Někdy jsem dokonce i doučovala jiné děti, jak na počítače, informatiku a webové stránky. Nyní i když jsem vyšla už střední školu a mám udělanou skvělou maturitu, tak mám už udělané za sebou deset webových stránek. Mě to moc baví. Navíc je to jednoduché.

Weby jsou všude na zemi.

Myslím, že jsem profesionála webovky jsou moje vášeň. Webové stránky dělám hlavně o zvířatech, webové stránky mě také baví dělat o přírodě. A co teprve nějaká věda. Webové stránky jsou velmi důležité pro všechny. Na webových stránkách jsou napsané všechny informace. Taky se tam dozvíte nějaké rady na zdraví. A zdraví je velmi důležité. Takže si myslím, že webové stránky potřebuje každý. A navíc, kdo má počítač, má stoprocentně fungující stránky. Takže nezatracujte počítač a další technické věci. Stránky se vám budou jistě hodit. A někdo s nimi pracuje úplně každý den, jako například já. Práce na počítači je moje záliba. Na webu taky můžete najít všechny informace, které potřebujete vědět a nevíte si s nimi rady. Navíc mnoho lidí využívá weby místo knih.