Už žádné placení vstupného

Už žádné placení vstupného

By 0 Comment 17. 4. 2024


Jak jinak přežít horko než ve vodě? Každý kdo může si hledá nejbližší cestu na koupaliště, protože je daleko příjemnější strávit odpoledne v bazénu než zavření doma. A tím spíš, pokud doma nemáte klimatizaci, která by teplotu vzduchu trochu stáhla. Návštěvy přírodních koupališť nejsou zrovna populární, protože lidem jde hlavně o čistotu vody. A voda v přírodních koupalištích není čištěná, a tudíž se v ní mohou vyskytovat různé bakterie a řasy, které mohou způsobovat vyrážky a ekzémy.

žena v bazénu

Daleko lepší je plavat v bazénu, kde máte jistotu že je voda čistá a zdravotně nezávadná. Mít doma svůj vlastní bazén dnes není žádný luxus, protože cena bazénů už není tak vysoká jako v devadesátých letech. Tehdy si je mohli dovolit opravdu jen ti nejbohatší. Dnes si můžete svůj bazén pořídit i vy, pokud máte doma kousek volného pozemku. Bazén nemusí být dlouhý 20 metrů, jistě vám postačí daleko menší rozměry, pokud nehodláte pořádat plavecké soutěže.

U nás si můžete koupit kompletní plastové bazény – sety i jednotlivé komponenty. Bazén si podle přiloženého návodu dokážete nainstalovat sami, ale nabízíme i možnost montáže na klíč. Existují v podstatě dva základní typy bazénů:

  1. zapuštěné
  2. na povrch pozemku

Mnohem populárnější jsou zapuštěné bazény, které vypadají mnohem lépe a jsou opravdu kvalitní. Jejich údržba je snazší a jistě oceníte i možnost nákupu plně robotického bazénového vysavače, který zbaví váš bazén všech nečistot.

dno bazénu

Bazén si můžete vyšperkovat klidně různými doplňky, jako je například protiproud. U každého bazénu vám můžeme poradit jaké příslušenství k němu vybrat. Samozřejmostí jsou konzultace a údržba nejen v záruční době, ale i po ní. Jestli toužíte po možnosti koupání kdykoliv během sezony, pořiďte si svůj vlastní bazén, o který se nebudete muset s nikým cizím dělit. Ocení to celá vaše rodina.