Hledáte firemní sídlo?

Hledáte firemní sídlo?

By 0 Comment 23. 3. 2024


Nikdy není vyloučené, že se i vy pustíte do soukromého podnikání, pokud jste tak doposud neučinili. A proto byste měli vědět, že k tomu rozhodně nestačí jenom nápad, čemu se věnovat, a nějaké to nepostradatelné vybavení. K založení firmy je nepostradatelné i firemní sídlo, které si musí každý provozovatel firmy hned na počátku pořídit.

K čemu firemní sídlo, ptáte se mě? Na to vám mohu velice jednoduše odpovědět. Jde o místo, kde se kříží cesty firmy se všemi, kdo s ní chtějí nebo musí mít někdy něco do činění. V takovém firemním sídle se mohou objevovat zákazníci i různí úředníci, sem dochází korespondence a úřaduje se tady a podobně. A to se nedá vždy dělat na stejném místě, kde firma pracuje, tedy někde v tovární hale, dílně nebo podobném objektu. A domů si podnikatel samozřejmě také nechce podobné hosty zvát.

firemní sídlo

Takže každý, kdo si zakládá firmu, hledá i místo vhodné k podobnému využití. Ale najít ho není tak snadné, jak by si mohli nezkušení lidé myslet.

Podnikatel by si samozřejmě mohl říci, že chce mít své firemní sídlo dejme tomu v centru Prahy v nějaké budově vypadající jako učiněný palác. Ale sežene tam takový objekt ke koupi? Asi ne. A i kdyby snad ano, bude si ho moci finančně dovolit, když rozjíždí svůj poměrně nebo úplně malý podnik? Určitě ne.

firemní sídlo

Nebo by si onen podnikatel mohl říci, že může za firemní sídlo utratit tolik a tolik, a pak hledat cenově odpovídající nabídku. Ale co najde? Možná nic. Anebo nějakou ruinu kdesi v ústraní, která mu nebude dělat ani trochu čest. Žádné takové řešení neuspokojí. A co naopak podobné podnikatele často uspokojuje? Virtuální sídla firmy Profisidla, která skvěle vypadají, plní svůj účel a skoro nic nestojí. Protože tu není nic, za co by se musel platit majlant.

A takové virtuální sídlo lze doporučit i vám. Samozřejmě pokud chcete podnikat a nechcete s tím mít žádné starosti.