Zábava, při které se dá i zhubnout

Zábava, při které se dá i zhubnout

By 0 Comment 17. 9. 2019

Také se vám stále nedaří zhubnout? Nebo jste si dali na konci roku předsevzetí, že se opět dostanete do kondice a nějak se nemůžete přimět začít? Komu by se také chtělo každý den týrat své tělo v posilovně anebo funět doma na podlaze.

dítě

  • Víte, že hubnutí a s ním spojené sportování může být docela dobrá zábava?
  • Pokud si vyzkoušíte trampolínový park, ve kterém najdete několik set metrů čtverečních, které jsou pokryté trampolínami, pak už o tom nebudete pochybovat.

Skákání na trampolíně není rozhodně omezeno věkem. U malých dětí je tato zábava jistě velice vítána. Tomuto zábavnému sportu ale propadá čím dál více nejen lidí středního věku, ale i seniorů.

  • Je to totiž pohyb, který nezatěžuje klouby.
  • Pokud si senior přijde jednou či dvakrát týdně zaskákat, pak pozná výsledky na svém těle už po několika týdnech.

Není rozhodně na místě obava ze zranění. Trampolíny jsou řešeny takovým způsobem, že není v podstatě možné skočit vedle. Ono totiž není kam. Skákací prvky pokrývají nejen podlahu, ale i stěny. Jestliže se tedy odrazíte třeba i nešikovně a vaše tělo míří na stěnu, nic se neděje. Odrazí se zpět a spadne tam, kam má.

Atrakcí je mnohem více

Pochopitelně, že jedna velká trampolína není jedinou atrakcí největšího jump parku ve střední Evropě. V rámci hodinového skákání je možné využít jakoukoliv jinou atrakci dle vašeho výběru.

trampolína

  • Můžete si tu vyzkoušel například spikeball.
  • Zajímavou hru, která zatím není v Čechách příliš známá, ale už se zájem o ní velice zvedá.

Pro nejmenší návštěvníky je připraveno hřiště.Velmi často tuto atrakci využívají celé skupiny. Například rodiny s malými i odrostlejšími dětmi. Je to také způsob, jak stmelit nový kolektiv. Například na začátku nového školního roku, kdy se v prvním ročníků studenti ještě neznají. Skákání odbourá ostych a seznamování půjde samo.