Vojna pro muže

Vojna pro muže

By 0 Comment 28. 3. 2022

Vždycky jsem si říkala, že kdybych byla mužem, tak by to asi více posilovala, protože nevím jak vy, ale v poslední době se mi ti pánové zdají takoví, že jsou jenom obtloustlí anebo nic neumí. Říkám si, že kdyby třeba byla ještě povinná vojna, alespoň na rok, tak by to všem mužům prospělo. Nemám pravdu? Nebo jaký máte názor vy na muže a na fakt, že by vojna pro muže byla asi nejvhodnější? Věřte mi, že by to pánům jenom prospělo. A rok? Vždyť to skoro nic není. Myslím, že muži by to vydrželi. A jistě je přeci uniforma hodně sexy, takže by se vojna taky pánům vyplatila. Tedy alespoň podle mého názoru.

Vojna je pro odvážné.

A není to ale jenom můj názor, ale tohle si myslí taky moje blízké okolí. A neznám asi žádného člověka, který by řekl, že by vojna mužům neprospěla. A vy si to nemyslíte? Dali byste znovu povinnou vojenskou docházku, a to třeba alespoň na rok anebo třeba i na déle? Pokud ano, tak já bych s vámi souhlasila a dávám vám za pravdu, protože když vidím dnešní muže, jak jsou třeba zženštilí a neumí ani držet zbraň, tak se mi chce brečet. Když třeba vidím černobílé fotografie mužů, které mi třeba ukazoval můj děda anebo babička, tak šlo opravdu vidět, že to už jsou gentlemani praví muži.

Výsadkáři v akci.

A navíc byli takoví víc mužní a nosili normálně pánské oblečení. Protože v dnešní době kolikrát mám problém, jestli se koukám na muže anebo na ženu. A nejsme jistě sama! Proč se pánové oblékají jako ženy? A proč tak taky vypadají? Proč se pánové líčí jako ženy? Myslím si, že je to nějaká divná doba, že muž chce vypadat jako žena. Ne, že bych měla něco proti tomuto, ale zdá se mi to takové nepěkné a myslím si, že může by se měl oblékat jako muž, a ne jako žena. Jenomže asi je už moderní, že rozdíly mezi pohlavím se úplně zmenšují. A taky ale nejsem asi jediná, komu to vadí. Já jsem tedy na pravé gentlemany.