Sedací vak - ideální dárek pro dospívající dceru.

Sedací vak – ideální dárek pro dospívající dceru.

By 0 Comment 28. 2. 2022

Dcera má narozeniny a nevíte jaký dárek jí koupit? Dávno jí už neudělá radost nějaká Bárbína, dcera roste před očima, je už studentka v prvním ročníku ekonomické školy. Čím jí ale udělat radost? Oblečení? Toho má dost, vždy jí koupíte, co potřebuje, nebo spíš co chce. Nějaká kosmetika? Také tak. Od Vánoc je ještě dostatečně zásobená. S dcerkou trochu hází puberta, ráda se povaluje ve svém pokoji, často vás ani nechce vidět, ale jsou dny, kdy s vámi sedí bok po boku v obývacím pokoji a kouká klidně na historický film. Prostě nálady se střídají, někdy oblačno a jindy jasno. Ale těžké období jednou přejde, je to vaše holčička a jiné určitě nejsou lepší, možná spíš horší. Někde se flákají po barech a klubech, popíjí, možná i berou drogy. Ta vaše je jen náladová, někdy milá, někdy vzteklá, dokonce je tedy i čas od času dost drzá.

vak

Přesto jí pochopitelně chcete udělat radost a koupit jí něco, co jí potěší. A my máme tip přesně pro vás, tedy spíš pro vaši dcerku. Sedací vak Beanbag.cz. To bude přesně pro ni. Bude se měnit podle jejích nálad. Bude se v něm povalovat, jindy na něm bude sedět a pracovat na přípravě do školy. Pak ho vytáhne na zahradu a vystaví se paprskům slunce, aby chytila trochu barvu. Když bude mít náladu, popotáhne vak do obývacího pokoje a bude ve vaší společnosti trávit večer.

vak

Sedací vak se lehce upraví podle momentální nálady, je k tomu uzpůsobený svými popruhy. Také barvu může dcera střídat. Dobrá nálada, barva růžová, přišly chmury a splín, šup vak na druhou stranu a je fialový. Vak se mění podle nálady, upravuje se, přenáší. Při zašpinění se pouze přetře a náplň je také možné ubrat, nebo přidat podle potřeby, nebo prostě podle nálady. Sedací vak se prostě dokonale přizpůsobí všem náladám a bude úžasným doplňkem interiéru studentského pokoje. Vyberte barvu a objednejte, dopravu máte zdarma, tak nemeškejte!