Reklamním textilem se mohou stát i plavky

Reklamním textilem se mohou stát i plavky

By 0 Comment 20. 11. 2021

Když se řekne reklamní textil, obvykle vás napadne spousta běžných druhů oblečení, jako jsou trička, košile, polokošile, mikiny, čepice, bundy, s nimiž si lidé vykračují po ulici a vy si pak můžete číst roztodivné nápisy a reklamní propagaci koncipovanou mnoha odlišnými způsoby. Tyto textilie jsou také na první pohled zaznamenatelné a obvykle je na ulici nepřehlédnete. Dají se potisknout nebo opatřit výšivkou, a to v různých stylech, díky řadě technologií. Potisk či výšivky mohou být jednobarevné, v několika základních barvách, mohou vytvářet karikatury, nákresy, grafy, ale i věrohodné barevné fotografie díky digitálnímu potisku.

dívka v plavkách

Vzhledem k tomu, že lze tisknout velmi dobře jak na přírodní textilie, tak i na syntetická vlákna, máme tu poměrně široké pole působnosti a můžeme nechat vytisknout prakticky cokoli třeba i na batoh, tašku, kufřík, ledvinku, ale také na neobvyklé textilie. Máte-li dostatek fantazie a je k tomu vhodná příležitost, lze tisknout i na plavky, a to jak dámské dvoudílné, tak i jednodílné, a samozřejmě na pánské plavky klasického střihu nebo na plavky trenýrkové.

muž a žena na pláži

Působivá plavková propagace – představte si situaci, že jedete v partě na dovolenou někam k moři, nebo se vypravíte splouvat na raftu řeku, a rádi byste se odlišili od ostatních a měli nějaký společný znak. Může to být v duchu kolegů ze zaměstnání, kteří mohou propagovat zájem stejné firmy, anebo to může být občanské sdružení a jakýkoli jiný subjekt. Plavky jsou velmi působivý způsob, jak to udělat, a rozhodně se do paměti mnoha lidí vryje na dlouhou dobu, zvláště pokud věnujete přípravě potisku dostatek času a energie. Plavky můžete ještě doplnit bavlněnými tričky ve shodném duchu, případně ručníky, jedná-li se o dovolenou na pláži, a možná, že váš nápad budou někteří lidé chtít v budoucnu napodobit.