Pohyb pro radost

Pohyb pro radost

By 0 Comment 17. 1. 2021

Nejvíce na to doplácejí děti. Ty bohužel nemohou skoro nikam, ale na vlastní zahradě se vyřádit mohou. K tomu jim může sloužit spousta pomůcek, či jiných věcí. Pravda, fotbalové hřiště asi na zahradě nemají a mít nemohou, ale je spousta jiné zábavy, která tolik místa nezabere. A ani netřeba míče.

Takovou věcičkou může být cokoli, třeba i vyrobené doma na koleně. Ovšem věc, o které se zde bude psát je lépe koupit ve specializovaném obchodě. Tou věcí je dětská trampolína.

trampolína

Zdá se to býti obyčejnou a nezábavnou záležitostí, ale opak je pravdou. Taková trampolína přináší spoustu zábavy a vzrušení. Děti mohou soutěžit mezi sebou, nebo se navzájem natáčet a vůbec dělat spoustu hloupostí. Riziko úrazu je zde naprosto minimální, pokud je trampolína stavěna podle návodu a má ochranné sítě. Ty vlastně brání dopadu těla mimo dopadovou plochu, takže se vlastně již nemá co stát. A dnes jsou vlastně součástí trampolín, jako u firmy, kde si ji můžete objednat a na kterou máte odkaz přímo zde. Pokud navíc pravidelně otec kontroluje pružiny, je toto zařízení jedním z nejméně rizikových a nestojí to celé majlant, jako některé jiné věci pro děti.

skok

Jaký je vhodný věk? Ten není omezen, omezeno je to spíše váhou. Ovšem máte-li doma cvaldu, nebo děti již odrostlejší, volte raději „dospělejší“ variantu. Je to pár set navíc, a přece jen budete klidnější.

Skákadlo nepotřebuje nějakou složitou údržbu, zvládne ji každý. U již výše zmíněné firmy je navíc zajištěna bezpečnost tím, že má každá trampolína patřičné certifikáty, které se právě tohoto prvku týkají.

Pokud dosud nemáte tuto věcičku na své zahradě tak neváhejte a ihned si ji objednejte. Uvidíte, že vám děti budou neskonale vděčné a budou hopsat jako zběsilé. A vy tak zase budete mít od nich na chvíli pokoj a budete se moci věnovat sami sobě. Tak šup šup vypsat objednávku.