Nebankovní hypotéka bez registru – registry dlužníků nejsou překážkou

Nebankovní hypotéka bez registru – registry dlužníků nejsou překážkou

By 0 Comment 26. 6. 2019

Chtěli jste řešit financování bydlení či jiných potřeb úvěrem v bance, ale neprošli jste podmínkami a žádost vám byla zamítnuta? Nejčastějším problémem, který má za následek zamítnutí žádosti o úvěr v bance, jsou registry dlužníků bankovní, nebankovní i SOLUS.
Jakmile takovým černým puntíkem disponujete, tak banka se s vámi již dál nebude bavit a žádost zamítne. Registry dlužníků mapují veškeré informace o dlužnících v oblasti splácení bankovních i nebankovních úvěrů a služeb operátorů a stačí se jen o pár dní opozdit se splátkou a už máte záznam, který lze vymazat až po 5 letech.
kalkulačka, pero, mince
Často však lidé potřebují peníze právě na řešení nepříznivé finanční situace a hledají další možnosti. Jednou z nich jsou i nebankovní společnosti, které se výhodami dnes dokážou vyrovnat bankám a nabízejí různé úvěry i hypotéky. Jednou z nich je nebankovní hypotéka bez registru.
Výhodou je, že o tento produkt mohou žádat i klienti, které banka zamítla právě třeba z důvodu registrů dlužníků.

Vhodné řešení i pro podnikatele

Úvěrové produkty nebankovních společností jsou čím dál tím víc žádané nejen u fyzických osob, ale i u podnikatelů. Je to především proto, že jde nejen o výhodné podmínky, ale také kritéria, kterými může projít téměř každý žadatel.
Dále je to snadné a rychlé vyřízení a možnost využití získané částky na cokoliv, takže často na řešení finančních problémů a exekucí.
Podmínkou, kterou je nutné splnit je ručení zástavou nemovitosti, díky které získáte až 70% tržní hodnoty. Splátky si můžete rozložit až na 30 let i s možností splacení dříve.
bankovky v ruce, na stole a pokladnička

Můžete tak uspokojit materiální potřeby, ale také finanční problémy, které sužují čím dál tím více lidí. Vyšší částka vám může pomoct nepříjemnou situaci vyřešit a zbavit se jednou pro vždy těchto potíží.
Důležité je však i v tomto případě dostát svých závazků a o úvěr žádat jen v případě, že jste schopni jej splácet, protože žádná společnost vás nechce dostat do problémů.