Jak se zlepšit v líčení?

Jak se zlepšit v líčení?

By 0 Comment 19. 8. 2022

v v=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Líčení je proměnlivé a jeho trendy se mění stejně jako u módy. Když byste dnes vyšli ven s líčením, které bylo oblíbené na počátku 21. století, asi by se na vás někteří lidé dívali poněkud zvláštně. Ale na líčení je nejdůležitější to, abyste se v něm sama cítila dobře. Sebevědomí je totiž ta největší ozdoba každé ženy.

lesk na rty

Vyzkoušejte více stylů líčení, abyste zjistila, co vám nejvíce sluší. Můžete si v každém udělat pár fotek a poté je porovnat. Uvidíte, že rozdíl bude patrný a sama rozeznáte, že některé vám sluší více než jiné. Ne každá žena má zájem o výrazné líčení. A popravdě, ráno, kdy spěcháme do práce se ne každému chce stát desítky minut před zrcadlem. Pro zvýraznění vaší krásy stačí kolikrát jen opravdu velmi jemné líčení. Sjednotit svůj tón pleti pomocí lehkého make-upu či BB creamu, korektor na kruhy pod očima, černé linky, řasenka a tvářenka. Tento základ naprosto postačí k tomu, abyste vypadala svěže, upraveně a zároveň vám líčení nezabralo déle než deset minut.

líčení

Výraznější líčení se hodí zejména pro společenské a večerní akce. Na to už budete potřebovat trochu více cviku. Až budete vědět, jaké líčení vám nejvíce sluší, začněte trénovat. Při volném odpoledni si pusťte třeba svůj oblíbený seriál nebo hudbu do sluchátek, usaďte se před zrcadlo a prostě trénujte. Hlavně se pak nezapomeňte dobře odlíčit. Pokud se o svou pleť nebudete dobře starat, známky zanedbané péče nezakryje sebelepší líčení.

Na YouTube najdete tisíce tutoriálů s nejrůznějšími líčeními pro všechny příležitosti. Influencerky, ale i třeba profesionální kosmetičky, které se tímto tématem zabývají, dávají na tuto platformu podrobné návody formou videa, kde vysvětlují postup krok za krokem. Pokud si chcete video uložit a mít jistotu, že se k němu bez problému dostanete, použijte zdarma video downloader.