Jak oživit kuchyňskou linku?

Jak oživit kuchyňskou linku?

By 0 Comment 25. 10. 2021

Stavíte nový dům, rekonstruujete, nebo prostě chcete jen novou kuchyňskou linku? Ať tak či tak, máme vám co nabídnout. Většina lidí si dnes vybere vysoce moderní skříňky, které doplní nádobím v podobném stylu. Zkrátka a dobře, kdo z nás nesleduje módní trendy? I nejmodernější linku lze oživit. Pochybujete o tom, že nová kuchyně lze ještě nějak vylepšit? Všechno jde. Nemusíte mít obrovskou kuchyň, ale můžete mít opravdu hodně úložného prostoru. Skvělým oživením jakékoliv linky je kredenc do kuchyně. Mívaly je naše babičky, a vlezlo se do nich hodně věcí. Je to kus nábytku, který nikdo nepřehlédne.

moderní klasická linka

V současnosti je velmi oblíbené retro. Milovníci starého nábytku si u nás přijdou na své, protože vyrábíme kvalitní dřevěný nábytek z masivu na motivy nábytku, který právě měly naše babičky a prababičky. Najdete u nás kuchyňské skříně, i nábytek do obývacího pokoje. Jde o krásné solitéry, které jinde nenajdete. A určitě je nenajdete v běžném obchodě s moderním nábytkem.

kuchyňská linka

Originalita, krása a kvalita. To jsou tři přednosti, které náš nábytek má. Prohlédněte si celou nabídku, a ponořte se do vzpomínek na své předky. Možná najdete něco, co skvěle doplní vaši novou linku. Nebojte se kombinovat staré a nové – když vyberete vhodný kus, rozhodně nešlápnete vedle. Dřevo, žádný recyklát. Moderní nábytek se vyrábí z desek, které ale okolo masivního dřeva ani nešly. Není proto žádným tajemstvím, že stále víc lidí raději připlatí nějakou tu korunu, a koupí si masiv, který vydrží generace. Proč rovnou nekoupit klasiku, která se hodí všude, stane se ozdobou vaší domácnosti, a ještě vám poskytne hodně úložného prostoru?

V kuchyni se naše skříň může stát doslova designovým prvkem. Když se citlivě zkombinuje nové se starým, může být výsledek opravdu poutavý a neotřelý. Nebojte se toho a udělejte ze svého domova originální a jedinečné místo, které bude objektem obdivu.