Chcete mít stoprocentní přístup k vašemu notebooku jen vy?

Chcete mít stoprocentní přístup k vašemu notebooku jen vy?

By 0 Comment 21. 3. 2020

Je velká řada výrobku pro naše pohodlí, některé nám ulehčí život, jiné se za nás starají, ať už o naše informace nebo dokonce naše blízké.  Jedny z nejmodernějších věci, pro pohodlí naši každodenní potřeby vám nabídnou, nejen tyhle produkty.moderní město

Lyng

Jedná se o malý přístroj. Při spárování dvou zařízení se oba budou přes GPS bez internetu navzájem hledat pomocí displeje, který ukazuje směr druhého zařízení Lyng.  Dva přístroje stojí okolo 5000kč. S dosahem Do 5 km. Což ve finále znamená, při přidělání produktu vašemu pejskovi, že ho jen tak neztratíte. Cestovatelé jeho super schopnost ocení hlavně V horách, máte jistotu navzájem se najít, nebo v cizině ve městech, kde je velmi jednoduché se zamotat, když mobilní operátoři zrovinka nejsou se signálem poblíž. A co takhle dětem do kapsy, máte vyšší jistotu dítě uhlídat, ale hlavně včas najít.

Samo zavazovací boty

Skoro jak s fantastického filmu, značka Nike dala do oběhu samo zavazovací boty i s ovládáním přes aplikaci v mobilu, sice měli problémy v USA a jejich spolehlivostí, nicméně s 8 000kč za boty šli prudce s cenou dolů, no a jak mi víme, kdybychom měli komplikace, tak obratem boty seriózně necháme reklamovat.  I přesto, ale existují více výrobců samo zavazovacích bot, na které je spolehnutí. Dokonce s funkcí dvou tlačítek, které nám pomocí malého motůrku botu utáhnou a odtáhnou, než tomu je u výrobce Nike, který sice disponuje více funkcemi, ale bez mobilu se boty vlastně ani nedají zavázat.smysl vnímání života

Přenosná čtečka otisku prstů na USB „Kensington“

Jde o výrobek menší, jak obyčejný USB flash disk. Při zapojením do notebooku a následném přihlášení se nemusí vyplňovat heslo. Stačí přitisknout váš otisk prstu, kterým se váš notebook automaticky odemkne. Jakpohodlný, tak velmi důmyslnězabezpečující Kensington se dá pořídit od 12 00kč.

Stribble

 Je tužka, která tvarově vypadá, jak o něco tlustější pero a uvnitř je revoluční i geniální zároveň. Dokáže psát všemi barvami, jde o inteligentní tužku. Díky speciální inkoustové cartridge a skenu, je schopné pero naklonovat jakoukoli barvu. Velmi jednoduché.  Přiděláním tužky na pevnou věc se automaticky barva okopíruje a vy okamžitě můžete odstínem oskenované barvy kreslit, psát na papír. Ať už jde o lampu, stůl nebo záclonu, či dokonce list z rostliny. Cena je zhruba 5800kč za jeden kus.