A nezapomeňte si přibalit menstruační kalhotky z nanovlákna

A nezapomeňte si přibalit menstruační kalhotky z nanovlákna

By 0 Comment 5. 12. 2023


Chystáte se na dovolenou do Vysokých Tater a plánujete tamní pobyt prožít co nejvíce aktivně? Někteří lidé jezdí do Tater pouze za sběrem suvenýrů nebo kvůli posezení v restauracích tamních hotelů, kde si objednávají bryndzové halušky, ale vy to zřejmě budete pojímat tak, že si obujete trekové boty, obléknete větrovku, vložíte do batohu svačinu na celý den a dostatek tekutin a vyrazíte na horskou túru.

Vysoké Tatry

Horská turistika v Tatrách je vynikající způsob, jak posílit fyzickou kondici, a můžete si zvolit mnoho různých tras v několika obtížnostech, od těch nejsnazších, vhodných i pro děti, až pro zkušené horské matadory. A teď si představte, že se vám do vašeho plánu náročných turistických treků vměstná i menstruace. Docela obyčejný týdenní cyklus, který ženy zrovna nemilují, zvláště ne na dovolené, a už vůbec ne v horách při náročné fyzické aktivitě.

dívka v horách

S běžnými tampony, kalíšky a vložkami to bude docela otrava a může vám to pokazit týdenní dovolenou, kdy vás to bude svádět spíše zůstat v hotelu a maximálně sledovat horské panorama z okna vašeho apartmánu, ale nezoufejte řešení existuje. Menstruační kalhotky z nanovlákna My Femini.

Kalhotky jsou velmi diskrétní a umožňují v podstatě provádět jakékoli činnosti a aktivity doma, v práci nebo v přírodě, včetně horské turistiky. Postarají se o absorpci veškerých tekutin, a to tak, že nikde nic neškrtí, nesvírá, neobtěžuje a nekazí váš den. Proč si pokazit dovolenou menstruačními tampony, když nemusíte? Kalhotky se staly revolučním výrobkem pro ženy na celém světě a můžete se o tom dočíst v mnoha recenzích, na nezávislých zdrojích.

Oblékněte tedy kalhotky bez obav i tam, kde vnímáte, že bude náročná trasa, například ze Skalnatého plesa na Velkou svišťovku se sestupem na Zelené pleso, anebo od Štrbského plesa k vodopádu Skok, na Capie pleso, do Bystrého sedla a sestupem Furkotskou dolinou k Solisku.