Zažijte únikovou hru

Zažijte únikovou hru

By 0 Comment 22. 1. 2021

Únikovou hru jistě znáte z různých počítačových her, ovšem můžete ji díky únikové místnosti zažít naživo, což je skutečně úplně na jiné úrovni.

Zažijte únikovou hru

Počítačové hry

Každý milovník počítačových her určitě ví o tom, že existuje tento typ počítačových her, jenž mají spoustu příznivců. Je to dáno tím, že jsou opravdu napínavé a musíme přemýšlet, abychom se dostali na potřebné místo a hru zvládli dohrát. Koncept se dá být jednoduchý, ovšem již při hraní zjistíte, že to až tak jednoduché není.

plán budovy

Cestou je většinou totiž zapotřebí plnit různé úkoly, abychom se dostávali dál a dál, přičemž tyto úkoly někdy nebývají vůbec jednoduché. K tomu všemu ještě může běžet čas, takže jsem v jistém napětí, kdy se musíme hodně soustředit, abychom úlohu stihli včas vyřešit. Těchto her je hned několik druhů, přičemž některé jsou pro děti, kdy rozvíjí svou mysl a trénují přemýšlení. Ovšem pak tu máme i únikové hry se strašidelnou tématikou, kdy je tomu přizpůsobeno i prostředí a sem tam nás vystraší nějaká ta příšera před kterou musíme utéct. V takovém případě nám opravdu koluje adrenalin v žilách a zažíváme velké dobrodružství.

Úniková místnost

Celé tohle dobrodružství můžete dokonce zažít na vlastní kůži, kdy stačí navštívit únikovou hru Pardubice. Je to týmová hra, abyste si také procvičili spolupráci ve skupině a zároveň mezi s sebou si zlepšili vztahy, protože při křížových událostech si musejí všichni pomáhat, aby stihli daný úkol včas vyřešit. Sestavení týmu je samozřejmě na Vás, takž můžete vzít s sebou příbuzné, kamarády a kolegy. Je dán časový limit a to přesně 75 minut.

nouzový východ

Zároveň tento zážitek můžete někomu darovat, čímž zároveň vyřešíme případ, kdy nevíme, co oslavenci dát. Takový originální dárek jistě bezesporu potěší. Ceník se pohybuje podle počtu osob, přičemž čím více Vás je, tak tím je pro jednoho výhodnější cena. Přímo na stránkách si můžete rezervovat termín, domluvit se s kamarády a potom už jen v daný den můžete vyrazit. Samozřejmě Vám obsluha vše vysvětlí, takže se ani při úplně první návštěvě nemáte vůbec čeho bát.