Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru

By 0 Comment 27. 11. 2021

Všeobecně nábytek na míru je velmi oblíbený například v malých prostorech. Často si ho můžeme všimnout například v bytovkách, kde se jedná především o vestavěné skříně, často využívané jako šatník či spižírna. Dále ho můžeme vidět v podobě kuchyňských linek, komod a dalších. Právě vestavěné skříně se dříve vyráběly z dřevotřísky a neměly dlouhodobou odolnost. Jejich majitelé, ve snaze oživit jejich vzhled, často využívali různé laky či tapety, kterými zakrývali různé nedostatky. Dnes je však pokrok patrný i v této oblasti, a tak si i Vy můžete pořídit moderní, vestavěnou skříň přímo na míru!

staré vestavěné skříně

Dnes se pro výrobu nábytku, mimo dřevotřísku, používá spíše lamino, bambus, ratan, loom, zrcadlo, sklo, a další materiály pro rámy dveří či různé doplňky. Je to právě o volbě materiálu, co Vám může zaručit dlouhodobou odolnost, životnost a vzhled nábytku. Kvalitní materiál je absolutní samozřejmostí pro firmu, která se, mimo kuchyňské linky a další nábytek, specializuje právě na vestavěné skříně. Mimo kvalitu také nabízejí inspirativní design plný elegance, smysl pro detail a výhody této firmy jistě patří dlouholeté zkušenosti, garance nízké ceny a také individuální přístup k jednotlivým zákazníkům. Za zmínku také nepochybně stojí tým profesionálů, který se postará o to, aby každý kus nábytku byl jedinečný originál.

moderní vestavěná skříň

Již zmiňovaný tým Vám také zajistí architekta, který Vám na počkání vystaví projekt a 3D vizualizaci Vaší vestavěné skříně. Dále Vám poradí s volbou typu skříně na míru Praha https://www.sten-skrine.cz/ a to včetně barvy, prokonzultuje s Vámi rozměry a také místnost, do které je Vaše skříň určena. Samozřejmostí této firmy jsou také moderní materiály i provedení, které zahrnuje například posuvné či otočné dveře, dále také profesionální montáž samotného nábytku či vlastní truhlárna se zkušenými truhláři. Nepopiratelným plusem je také fakt, že firma v roce 2008 vyvinula on-line návrhář, který dnes využívá přes 80% firem. Při volbě této firmy máte jistotu, že Vaše zakázka bude vyhotovena kvalitně a za velmi příznivou cenu.