Nebankovní americká hypotéka vám poskytne potřebnou volnost

Nebankovní americká hypotéka vám poskytne potřebnou volnost

By 0 Comment 25. 11. 2018

Víte, v čem se zásadně liší klasická půjčka od americké hypotéky? Přeci v tom, že na rozdíl od klasické půjčky, u té americké nemusíte udávat účel, k čemu získané peníze použijete. Nemusíte to nikomu zdůvodňovat předem, ani dokládat posléze. A to může být v některých případech opravdu velká výhoda.
chlap s dluhy
Jmenujme si některé z nich:
Jestliže máte nějaké starší finanční závazky z minulosti, které vás již dlouho tíží a hrozí vám kvůli nim exekuce, pak je jistě ten nejvyšší čas smést jednou provždy všechny dluhy ze stolu. Nicméně jisté je, že v takovém případě od banky žádnou pomoc očekávat nemůžete. A každá klasická účelová půjčka je na podobnou potřebu krátká.
Další případ může být ten, že chcete vyrazit na velkou dovolenou. Zkrátka toužíte po tom, abyste si splnili svůj sen o návštěvě rajského ostrova anebo třeba o cestě kolem světa. I toto je z pohledu banky poměrně rizikový podnik, na který vám klasická půjčka stačit nebude.
A do třetice jmenujme situaci, kdy plánujete rekonstrukci svého bytu. Na tu sice klasickou půjčku využít můžete, klidně i tu bankovní, ovšem potíž je v tom, že na sjednané peníze budete čekat dlouho, budou se uvolňovat postupně na jednotlivé faktury a vy budete vázaní a nebudete moci stav věcí pružně měnit. Zkrátka, mnohem lepší pro vás by bylo mít všechny peníze najednou v ruce a moci s nimi naložit podle svého uvážení.
Jak je tedy vidět, sjednat si americkou hypotéku, nejlépe tu nebankovní pro vás může být stejné jako výhra v loterii.
balíčky stodolarovek
Americká hypotéka se od běžné účelové půjčky liší také v tom, že má o něco málo vyšší úrok, což je v podstatě daň za vaši následnou volnost při nakládání s penězi.
A také se liší v tom, že se za nebankovní americkou hypotéku musíte zaručit svou nemovitostí. Jakmile tuto podmínku naplníte, tak už vám nic nestojí v cestě k potřebným penězům.