Kvalitní postel dělá divy!

Kvalitní postel dělá divy!

By 0 Comment 9. 8. 2018

Pokud si myslíte, že je jedno, na čem spíte, tak jste na velkém omylu! Protože nic nemá tak velký vliv na váš šťastný a zdravý život, jako kvalitní a pohodlná postel a matrace. hovoří jedině pro! Vy sami na sobě si můžete vyzkoušet, jak se budete cítit každé ráno, když vstanete a budete spát ve stanu na karimatce, a jak se cítíte, když se vyspíte v naprosto pohodlné domácí posteli. Ten rozdíl tam prostě je. Ať už to je v délce spánku, ale také v pohodlí a hlavně stavu vašich zad! Protože jakmile je matrace, podložka nebo cokoliv jiného, příliš tvrdé, trpíte nejen vy s vaší únavou, ale také vaše záda, která dostávají pořádně zabrat. Přirozené je spát tak nějak trochu nakřivo, protože taková je prostě vaše páteř, do S. Pokud spíte nějak jinak, tak si zakládáte na pořádné zdravotní problémy.
tapeta v ložnici.jpg

Bolesti zad

Není to jenom dlouhé vysedávání u televize nebo počítače, ale také i nepohodlný spánek a nevyhovující matrace, která vás může pěkně poznamenat na celý den, ne-li přímo celý život. Vybrat si tu správnou je občas těžké, ale velkou roli hrají hlavně materiály a také samotná „konstrukce“. Tělo samo si řekne, pokud se někdy rozhodnete postele testovat, co vlastně potřebuje. Ale pokud nevěříte sobě ani svému tělu, je nutné si zajít za odborníkem, který vám s výběrem pomůže. Protože vyložme si karty na rovinu, nic není důležitější než vaše zdraví. A to je to nejdůležitější. Můžeme si nalhávat, ale jednou se vzbudíme a zůstane nám doopravdy jenom to naše zdraví.
plyšák v posteli.jpg

Pořádný spánek dělá divy

Pokud se často budíte ze spaní nebo máte špatná rána, je to možná tím, že spíte nekvalitně a na špatném. To je jeden z velkých signálů, proč se odhodlat ke koupi nové matrace nebo postele. Raději vyhodit peníze tady než za novou televizi nebo počítač. Protože takový počítač si vždycky koupíte, ale nová záda se přeci jen hůře shánějí.