Kam co dáme?

Kam co dáme?

By 0 Comment 19. 10. 2020

Ten, kdo se s podobným problémem potýkal, ten jistě ví co je to zač. Zpočátku je zde jistá bezradnost a pak začíná vyměřování a někdy i kreslení na papír, jak to asi bude, nebo by alespoň mělo vyhlížet.
Jenže pak přijdou návštěvy obchodů, je jedno zda skutečné fyzické či jen přes internet, kde se zjistí, že to a ono ve vyměřených rozměrech sice mají, ale v barvě, kterou byste si nedali ani na zdi svého sklepa. Tak co? Volá se na firmu, zda by to šlo v jiné barvě, šlo, ale za „drobný“ příplatek, a to zase nechcete vy. Takže jdete znova měřit a aha, takto by to také šlo. A zase následuje návštěva obchodů a sláva. Tady mají kus nábytku, který by tam pasoval a sedí to i barevně k podlaze. Juchů, jede se tam. Jenže se to nelíbí životní družce a začíná to zase od začátku. Spousta a spousta naprosto zbytečně „utraceného“ času a spousta a spousta starostí. Tohle všechno jste si mohli odpustit.

velký byt

Pod návrhy interiérů Praha se ukrývá firma By Design a jejich zaměstnanci jsou většinou všichni vysokoškolsky vzděláni právě v tomto oboru. Jsou to totiž architekti a tak podobně. Dokáží vám vypracovat návrhy, jak si to celé zařídit, a pokud budete chtít, dokáží to vše, co vám ukázali i realizovat.

Pokud jim sdělíte svou představu, zpracují vám naprosto vše v takzvané 3D, realitě a budete si moci všechno pořádně prohlédnou a podat další připomínky. To znamená v praxi to, se vám nelíbí, zapsat a ve 3D modelu to oni znovu přepracují a to tolikrát, kolikrát si to budete vy přát. Jde totiž o to, aby to bylo přesně jak si zákazník přeje, ale aby to bylo také tak, aby to mělo značku, tedy punc moderního bydlení, či pracoviště.

moderní byt

Nu a až je model hotov, začnou vlastní práce, které všechny, třeba i malování či zedničinu dokáže firma zařídit. Takže pro vás naprosto bez starostí a ztráty toho nejcennějšího, totiž vašeho času. Vyzkoušejte a uvidíte.