Dětský stan teepee

Dětský stan teepee

By 0 Comment 5. 6. 2019

Není žádným tajemstvím, že mají děti rádi různé úkryty nebo malá místečka, kam se rádi schovají. Ostatně to tak máme i my dospělí. V dnešní době toho je na trhu ale opravdu hodně, mluvíme samozřejmě o teepee. Na internetu je jich k vidění mnoho, mohou se lišit velikostí, materiálem, provedením, vzory atd. …prostě každý je jedinečný a najde si svého zákazníka. Jeho velkou výhodou je, že je možné jej postavit jak venku, třeba v létě na zahradě a vaše dítě si v něm může vesele hrát, tak je možné jej pak i přesunou dovnitř do bytu nebo rodinného domečku. Skládání je velice důležité, zpravidla ho složí jeden člověk, i když ve dvou je to snazší. Původní teepee stan.jpgTi šikovní si dokonce dětský teepee stan postavit zcela sami a vaší pomocnou ruku tak nebudou potřebovat. Zapotřebí je konstrukce, kterou tvoří čtyři dlouhé tyče a pak stan s podložkou jako takový. Je velice skladný a můžete si jej brát i na své rodinné dovolené, prostřednictvím kterého mohou vaše děti navázat i kontakty s dalšími dětmi.
Ač se to nezdá, tak uvnitř je opravdu dostatek prostoru, tak aby si tam mohlo dítě vesele hrát a aby se zároveň necítilo stísněně. Do teepee je možné dát deku, vložit do něj polštáře a může sloužit zároveň i jako místo k odpočinku, a to nejen malých dětí, ale i dospělých. Rozhodně tam nemohou chybět ani dětské hračky nebo i hračky s indiánskou tématikou, pokud máte doma malého indiána nebo malou indiánku. Věřte, že je takový stan zabaví na dlouhou dobu, až budete sami překvapeni.Teepee stan.png
Pokud si lámete hlavu, co věnovat vašim známým, jako dárek pro jejich děti, tak s darováním tohoto stanu rozhodně vedle nešlápnete. Udělá opravdu radost nejen dětem, ale i dospělým.
Jak vlastně vznikl vůbec název teepee? Původ má již od indiánů, kteří ho využívali jako své útočiště, avšak jejich velikost byla mnohem větší, protože se tam ukrývali celé kmeny.