Co mužům stimuluje a naopak brzdí tvorbu testosteronu

Co mužům stimuluje a naopak brzdí tvorbu testosteronu

By 0 Comment 13. 11. 2023


Stres versus radost ze života

Pro každého živého tvora je přirozené ze života se radovat. V takové chvíli v organismu fungují všechny přirozené pochody včetně detoxikace a regenerace, a bytost prosperuje, což se pak odráží i na energii, kterou vyzařuje. Tím ovlivňuje své okolí a vzniká tzv. Kolektivní vědomí či energetické pole vzájemné lásky a pospolitosti. V takovém prostředí nemá nikdo důvod někomu ubližovat, protože se sám cítí spokojený a naplněný.

srdce v knize

Opakem radosti ze života jsou různé formy strachu, které stimulují tvorbu stresových vzorců chování. Stres je tedy něčím zcela nepřirozeným a naším cílem je zbavit se jej nadobro, protože k životu není zapotřebí ani v minimálním měřítku. Je to jinak řečeno odpad, a ten patří do koše a na smetiště dějin.

Nedovolte stresu, aby vás ovládal, zaměřte se na něj a i přesto, že to bývá silný protivník, naznačte mu, že u vás nemá šanci na přežití. Vezměte si k tomu také nejsilnější zbraň, kterou nám poskytuje sama příroda – je to mezi léky proti stresu atomová puma, co nekompromisně smete všechny zlé vlivy z cesty. Jsou to adaptogenní bylinky, s nimiž vyrovnáte hormony, potlačíte tvorbu těch stresových a posílíte vás testosteron. Nebudete pak potřebovat žádnou Viagru bez receptu Erectmax.

Strava vhodná a nevhodná

Na tvorbu testosteronu má značný vliv také jídelníček. Vyřazujte z něj bílý cukr a bílou mouku, alkohol a geneticky modifikované potraviny (GMO), omezte konzumaci masa a přestaňte s kouřením. Zajděte do prodejny zdravé výživy, kde se dozvíte, jak vaši stravu optimálně upravit, aby byla výživná.

dva milenci

Kvalita vašeho vztahu

Co výrazně posiluje vytváření testosteronu, je vaše partnerka, jestliže je milující, skromná, empatická, sdílná, komunikativní a ochotná vám pomáhat i ve slabých chvilkách. Je-li vaše dívka panovačná, závistivá, hašteřivá a pyšná, zbavte se jí.

Sexuální předsudky

Nenechte se srazit na kolena různými předsudky ohledně sexuálních radostí. Svěřte se jeden druhému, co vám dělá dobře a co se vám líbí, vyhovte si navzájem, pouze se nesnažte toho druhého ponižovat a manipulovat s ním.