Bere každá žena módu stejně?

Bere každá žena módu stejně?

By 0 Comment 17. 11. 2021

Co znamená móda pro ženy?

Móda má pro každou ženu jiný význam. Význam takový, který danou ženu charakterizuje.

Co například podnikatelky, sekretářky, či jiné profese v podobném směru. Tyto ženy na sobě nosí většinou formální oblečení. Buďto to jsou kostýmky, šaty, dlouhé sukně a k tomu lodičky. Ale také to můžou být společenské kalhoty, jemné sako, pod sako bílou halenku a lodičky. Pro každou ženu, která se obléká do práce formálně, je móda noblesní a formální slovo.

móda

Pak tu máme mladé ženy, dívky kolem věku 20 let. Ty se v módě vyznají nejlépe. Znají mnoho módních návrhářek, koukají na módní přehlídky, sledují na sociálních sítích modelky, ale také influencerky, které se velmi dobře oblékají. Zde máme dvě kategorie. První kategorií je značková móda. Značkovou módou je myšleno oblečení, které je dražší, je světoznámé. Tím je například Gucci, Levi´s, Calvin Klein atd. Z tohoto oblečení si pak dívky či mladší ženy udělají vlastní módu. Dají dohromady více značek nebo mají všechno jen od jedné značky. Druhou kategorií je vlastní móda. Tím je myšleno, že dívky či mladé ženy si vezmou příklad z nějaké influencerky. Nebo si také vytvoří vlastní módu. Většinou nakupují v second handu, ale to samozřejmě není podmínkou. Tam najdou velmi jedinečné kousky, které se dají s čímkoliv zkombinovat, a tak vznikne vlastní jedinečný styl.

móda

Ženy kolem 40 let mají svou módu jasnou. Jejich módou je to nejpohodlnější oblečení, které se jim líbí. Formální oblečení na nich najdete na společenských či firemních akcích. Ale jinak je uvidíte buďto v džínách, krásné halence či tričku. Také na nich můžete vidět jednoduché, ale velmi vkusné šaty atd. Tyto ženy jsi jdou za svojí módou, která je pro ně nejpohodlnější.

Každá žena má svou specifickou módu. Proto nejde přesněji určit, co je módní. Protože pro každou ženu je to něco jiného.